Pub Warszawski

Wieczorami zapraszamy Gości do Pubu Warszawskiego, znajdującego się w podziemiach Hotelu, gdzie atmosfera dwudziestolecia międzywojennego przenika się z unikalną gamą szlachetnych trunków.  O fantastyczną atmosferę zadbają profesjonalni barmani, którzy stawią czoła bardzo wymagającym gustom.

W ofercie Pubu Warszawskiego znajdują się alkohole nisko i wysokoprocentowe, piwa rzemieślnicze i regionalne, Nalewki Zagłębiowskie o niepowtarzalnych smakach - produkowane wyłącznie dla naszego Hotelu, drinki fantazyjne jak również chapsy, czyli przekąski pubowe - m. in. burgery z 100% wołowiny oraz pikantne gofry.

Pub Warszawski jest miejscem, gdzie można poluzować krawat po ciężkim dniu pracy, rozmowy przenieść na tematy mniej oficjalne i relaksowa się nad szklaneczką ulubionego trunku.

W skład oferty Pubu Warszawskiego wchodzą:

  • usługi związane z funkcjonowaniem pubu
  • usługi gastronomiczne
  • usługi drink - barowe
  • organizacja dancingów
  • organizacja imprez okolicznościowych
  • możliwości realizowania nietypowych zamówień związanych z istnieniem pubu (np. organizowanie urodzin, organizacja wieczoru irlandzkiego)
  • spotkania kultury irlandzkiej: wieczory poezji celtyckiej, wystąpienia grup tanecznych i wokalnych (głównie jigi, reele i hornpipes), wieczory pieśni chóralnych (Sean-nōs) przy akompaniamencie skrzypiec, akordeonu i bębna
  • stworzenie miejsca spotkań turystów - melomanów kultury irlandzkiej.

Rezerwacja

Napisz lub Zadzwoń

Galeria
Pub Warszawski
Pub Warszawski
Pub Warszawski
Pub Warszawski
Pub Warszawski
Pub Warszawski
Pub Warszawski
Pub Warszawski
Pub Warszawski
Pub Warszawski

Wlucki, Polska

Co miesiąc uaktualniana sezonowa karta, poza tym stałe dania naprawdę godne polecenia, bywam tam czesto, nigdy sie nie zawiodłem. Rewelacyjna, pomocna obsługa.

Iwonad425, Polska

Klimatyczne i niepowtarzalne miejsce. Restauracja w podziemiach. Mało takich miejsc w Sosnowcu. Miła obsługa. Smacznie!

CzarnaMamba13, Polska

Piękne, klimatyczne miejsce. Jedzenie wyszukane, smaczne wina podawane w niesamowity sposób. Super miejsce. Obsługa na bardzo wysokim poziomie, jej wysoka kultura osobista i profesjonalizm sprawia, że chętnie się tu wraca.

786rafalr, Polska

Wszystko wspaniale, począwszy od obsługi a skończywszy na pożegnaniu nas jako Gości kiedy kończyliśmy przyjęcie. Restauracja była pełna, ale czuliśmy się zaopiekowani, jakbyśmy byli tam sami. Pyszne jedzenie, ilości nie do przejedzenia. Obsługa bardzo pomocna i uśmiechnięta. Cała nasza rodzina była bardzo zadowolona.

Bądź z nami na bieżąco!

32 266 97 23
698 504 949

ul. Modrzejowska 3,
41-200 Sosnowiec

50.277387,19.127315,17